АНГЛІЙСЬКA ДЛЯ ДІТЕЙ
ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ

Групи для дітей віком від 3 до 6 роківБЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ
З чого складаються заняття:
Заняття проводяться виключно англійською мовою, що дозволяє поринути у мовне середовище. Маленькі учні «прокидаються, вмиваються, одягаються…», мандруючи та граючи, проживають цілий день.
Діти розширюють свої знання про природу: тварин і рослини, пори року та погоду. Знайомляться з назвами побутових предметів та одягу, більше дізнаються про традиції рідної країни та інших народів. В рамках авторської програми заняття охоплюють усі сфери життя дитини та поповнюють знання малюка про навколишній світ.
Слухаючи грамотну англійську промову викладача, у відео- та аудіоматеріалах, діти непомітно для себе починають правильно вимовляти англійські слова та висловлювання. Веселі тренування у вимові, легкі способи розучування віршів, пісень – і дитина каже все більше англійських слів та виразів, а мова стає чіткою та красивою.
Пальчикові гімнастики під автентичні, авторські чи традиційні відомі вірші-потішки допоможуть малюкам розвинути точність та гнучкість рухів поки що невмілих пальчиків. Нанизування, конструювання із дрібних деталей сприяють розвитку дрібної моторики, спритності маленьких ручок. Не секрет, що "інтелект живе на кінчиках пальчиків".
Гра зі справжніми іграшками та предметами, так добре вже знайомими, допомагає дітям із задоволенням вивчати назви кольорів, форми, величини англійською мовою та радіти своїм успіхам. Порівнюючи предмети зі знайомими ознаками, описуючи їх англійською, перераховуючи, сортуючи за загальним ознаками, обговорюючи свої дії з однолітками англійською, діти розвивають логіку мислення та вміння рахувати, доводити, робити висновки.
Творчі роботи із пластиліну, паперу, виконані фарбами, олівцями або фломастерами, допомагають зберегти в пам'яті ті приємні моменти заняття, які пов'язані з роботою. А ще це конструювання, і розвиток образності мислення, дрібної моторики, креативності. Коментар англійською мовою всіх дій – це нові слова, а й зв'язок теорії з практикою. Діти використовують отримані знання відразу на занятті, практикуючись у реальних ситуаціях. А це дуже важливо!
1
Для кого?
Дітки від 3 до 6 років, різні групи за віком
2
Кількість дітей в групі?
Групи невеликі до 6 дітей
3
Формат навчання?
Заняття триває 50 хвилин
Відео запис уроку
Ви можете переглянути шматочок одного з наших онлайн уроків, щоб вам було легше зрозуміти, як ми працюємо з дітьми.
Англійська для дітей ONLINE (фрагмент уроку)
Про нашу школу:
Безпечно
Займаємось у рідному домі, у колі рідних (з підтримкою рідних)
Зручно
Зустрічаємося у зручний час та у зручному місці
Эмоциійно
Відкрито виявляємо емоції, із задоволенням активно розвиваємось у грі
Експертно
Нашій школі вже 7 років! За 7 років багато наших учнів стали успішними школярами
Цікаво, із досвідченими педагогами
Корисно і дітям, і батькам. Підтримка педагога у групі у Viber. Конструктивна взаємодія з педагогом у групі
Сучасно
Авторські методики, що включають найкраще з перевірених досвідом та сучасних методик